İnovatif Düşünce

İnovatif Düşünce

Yenilikçi ve geleceği hedef alan fikirleri ile teknoloji dünyasında daima yeniliğin ve kusursuzun öncüsü olmak.

Yüksek Teknoloji

Yüksek Teknoloji

Üstün teknoloji ve estetik tasarımları ile ürünlerinin kalite seviyesini en üst düzeyde tutmak ve kullanıcıya uzun vadeli hizmetler sunmak.

Kullanıcı Odaklı Üretim

Kullanıcı Odaklı Üretim

Kullanıcı deneyimini göz önünde bulundurarak ürünlerinin kullanımında ve tüketiminde kullanıcı için en iyisini belirleyip üretim yapmak.

Hakkımızda

1989 yılında Yüksel Elektroteknik adı altında küçük bir mağazada adım attığımız uydu sistemleri sektöründe, kısa süre zarfında Türkiye pazarında lider kurumlardan biri olmayı başardık. Yakaladığımız bu ivme, bizi daha sonraki çalışmalarımız için de teşvik etti.

Değerli paydaşlarımızın büyük desteği ile kısa sürede dünya markaları ile yarışacak düzeye gelen firmamız NEXT, NEXTSTAR, NEXTHOME ve NEW WAVE markalarıyla Türkiye ve komşu ülkelerde önemli bir marka bilinirliği ve güvenilirliği elde etti. Next&Nextstar olarak, gelişen teknoloji ve değişen trendleri yakalayıp, kullanıcılarımıza daha derinden dokunabilmek adına "yerel düşünüp, global hareket etme" anlayışını benimsiyoruz. Bu anlayış ile sunmuş olduğumuz ürünlerde önceliğimiz daima yeniliği ve farklılığı ortaya çıkarmak oldu. Sahip olduğumuz bu bakış açısı ile ürün portföyümüzü her geçen gün kullanıcı dostu ürünlerle genişleterek, farklı tüketici taleplerine cevap verebilecek tüm kategorilerde ürünler sunuyoruz.

Büyük bir emek ve çalışma sonucunda gelmiş olduğumuz bugünleri daha da sağlamlaştıracak ve başarıyı sürdürülebilir kılacak olan yegane unsur, benimsemiş olduğumuz “Yüksel” kültürüdür.

Türkiye'nin dört bir köşesinden komşu ülkelere kadar yönetimden üretime, satıştan dağıtıma kadar Next&Nextstar çatısı altında çalışan her bir bireyin, bu kültürü benimseyerek çalışmalarını sürdürdüğüne inanıyoruz.

Yüksel Elektroteknik olarak, sahip olduğumuz temel anlayışların başında en büyük destekçimiz olan müşterilerimizin memnuniyeti geliyor. Bunu başarabilmek ve koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayabilmek için servis ağımızı her geçen gün daha da genişletiyoruz. Bununla beraber Türkiyenin çeşitli bölgelerinde bulunan bayilerimize de teknik ve satış eğitimleri vererek toplam kaliteyi artırmak adına adımlar atıyoruz. "Daha önce yapılmamışı yapma" mottosuyla faaliyetlerini sürdürmekte olan firmamız, her geçen gün kalitesinden ödün vermeden faaliyetlerine devam ediyor ve kullanıcılarına karşı olan sorumluluğunu yerine getiriyor.

Next&Nextstar olarak daima müşteri ihtiyaçları ve gelişen teknolojik trendleri göz önünde bulunduruyor; ürün, servis ve uygulama yelpazemizi daima genişletmek için çalışıyoruz. Next&Nextstar olarak hedefimiz her zaman; paydaşlarımızın desteği ile her geçen gün daha da iyiye gitmektir.